PH 11/2003 (listopad)

1 A. Żarnecki, W. Jagusiak Ocena wartości hodowlanej bydła mlecznego w Polsce (Pełny tekst)
2 J. Jamrozik Ocena wartości hodowlanej bydła mlecznego w Kanadzie (Pełny tekst)
3 Z. Liu Ocena wartości hodowlanej bydła mlecznego w Niemczech (Pełny tekst)
4 E. Ptak, H. Czaja Wyniki badań nad modelem próbnych udojów (Pełny tekst)
5 T. Strabel Możliwości dostosowania modelu dla próbnych udojów do oceny wartości hodowlanej bydła mlecznego w Polsce (Pełny tekst)
8 K. Tereszkiewicz, M. Ruda, K. Pokrywka Wpływ odległości transportu tuczników na uszkodzenoia skóry oraz możliwości zagospodarowania ich tusz (Pełny tekst)
10 A. Litwińczuk, M. Florek, P. Skałecki Systemy klasyfikacji i oceny tusz wołowych (Pełny tekst)
14 M. Cegła, J. Pietraszek, S. Drabik, W. Kareta, J. Wieczorek, W. Kmak Ograniczenie jałowości maciorek dzięki wczesnemu wykrywaniu ciąży (Pełny tekst)
17 J. Gancarz, W. Grodzki, M. Ruda, M. Budzyński, A. Zamoyska Charakterystyka ośrodków hodowli koni huculskich w województwie podkarpackim (Pełny tekst)
19 Z. Pietrzak LXIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego (Pełny tekst)
Z. Pietrzak Sekcja Chowu i Hodowli Bydła
J. Falkowski Sekcja Chowu i Hodowli Trzody Chlewnej
C. Lipecka Sekcja Chowu i Hodowli Owiec i Kóz
S. Wężyk Sekcja Chowu i Hodowli Drobiu
R. Pikuła Sekcja Chowu i Hodowli Koni
G. Jeżewska, E. Kopeć Sekcja Chowu i Hodowli Zwierząt Futerkowych
27 Rozstrzygnięcie XX edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk zootechnicznych (Pełny tekst)
29 D. Dzierżanowska-Góryń Czy hodowla zwierząt może chronić środowisko? (Pełny tekst)
31 S. Mroczkowski Organizmy genetycznie zmodyfikowane (GMO) w świetle polskiego prawa (Pełny tekst)