PH 5/2005 (maj)

1 D. Krencik Ocena wartości użytkowej bydła mlecznego (Pełny tekst)
5 A. Merecki Przekazanie oceny wartości użytkowej bydła mlecznego związkom hodowców ‒ tak, ale  nie natychmiast (Pełny tekst)
6 S. Mroczkowski Polska hodowla bydła wymaga zmian (Pełny tekst)
9 A. Osten-Sacken Indeksy selekcyjne w hodowli bydła mlecznego (Pełny tekst)
12 Z. Pietrzak XIII Szkoła Zimowa Hodowców Bydła w Zakopanem (Pełny tekst)
15 J. Ostoja-Solecki Pytania po XIII Szkole Zimowej w Zakopanem (Pełny tekst)
16 M. Stachowiak, J. Cieślak, M. Świtoński Czy gen receptora melanokortyny-4 (MC4R) ma duży efekt działania na zmienność cech produkcyjnych świń? (Pełny tekst)
18 M. Koćwin-Podsiadła, E. Krzęcio Jakość wieprzowiny i metody jej doskonalenia. Cz. II. Uwarunkowania genetyczne cech jakości mięsa (Pełny tekst)
21 K. Kotowski Biegunki prosiąt ssących i odsadzonych ‒ wybrane przyczyny i zapobieganie (Pełny tekst)
25 K. Chudzik Wpływ wybranych czynników immunosupresyjnych na produkcję drobiarską (Pełny tekst)
27 I. Pijarska, H. Malec Znaczenie woreczka żółtkowego u drobiu w okresie pre- i postnatalnym (Pełny tekst)
31 B. Barabasz, J. Bieniek Granice intensyfikacji użytkowania rozpłodowego szynszyli (Pełny tekst)