PH 6/2004 (czerwiec)

1 A. Kupczyk, R. Wieczorkiewicz, B. Dróżdż Początek czy koniec problemów polskiego rolnictwa i mleczarstwa? Cz. 1. Kilka najważniejszych problemów (Pełny tekst)
4 S. Mroczkowski Wymagania ochrony środowiska a płatności bezpośrednie (Pełny tekst)
6 D. Komorowska Produkcja i rynek wieprzowiny w krajach UE (Pełny tekst)
8 S. Orlicki, J. Jędraszczyk, D. Smela Bawarski program hodowli świń ‒ wnioski dla polskich producentów (Pełny tekst)
10 G. Gugała Utrzymanie i żywienie krów mlecznych w Szwajcarii (Pełny tekst)
12 P. Sablik Historia tura (Bos taurus primigenius) od czasów prehistorycznych do dnia dzisiejszego? (Pełny tekst)
15 J. Szarek, K. Adamczyk, J. Żychlińska XII Szkoła Zimowa Hodowców Bydła w Zakopanem (Pełny tekst)
18 A. Dankowski, B. Kisiała, E. Siminska, M. Włodarczak Gospodarstwo owczarsko-ogrodnicze na Kujawach (Pełny tekst)
22 K. Kwiecińska Zapomniane stare rodziny żeńskie Zyrki i Redy w hodowli koni huculskich (Pełny tekst)
24 P. Stępniak-Sołyga Rośliny trujące i szkodliwe dla koni (Pełny tekst)
28 L. Tymczyna, P. Bartecki Odorogenne zanieczyszczenia powietrza i biologiczne metody jego ochrony (Pełny tekst)
31 D. Mrówczyński Wspomnienie o Doktorze Benedykcie Musiale (Pełny tekst)
32 Departament Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt ARiMR Komputerowa Baza Danych ‒ element Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (Pełny tekst)