PH 12/2002 (grudzień)

1 R. Niżnikowski, B. Borys, J. Wójtowski, T.M. Gruszecki Doskonalenie użytkowości mięsnej owiec krajowych w aspekcie rozwoju rynku mięsa owczego (Pełny tekst)
8 S. Okularczyk SAPARD i inne fundusze UE źródłem inwestowania projakościowego zwiększającego opacalność hodowli i chowu zwierząt (Pełny tekst)
12 J.R. Mroczek, G. Mielech, P. Molenda, M. Ruda Charakterystyka stada krów rasy piemontese oraz krów z udziałem genów tej rasy użytkowanych w gospodarstwie rolnym w Besku (Pełny tekst)
14 S. Pietrzak, A. Cuber Wyniki rankingu koni sportowych z różnych sektorów hodowli (Pełny tekst)
19 A. Siekierska, A. Kobylińska, G. Otulakowski, P. Mrówka Powrót zwierząt na Międzynarodowe Targi Poznańskie – Polagra Farm 2002 (Pełny tekst)
23 A. Gut Owce i kozy na Polagra Farm 2002 (Pełny tekst)
24 Zagadnienia bioróżnorodności w naukach zootechnicznych (Pełny tekst)
27 Z. Pietrzak Sympozjum w Łowiczu (Pełny tekst)
29 E. Staszak, J. Zastawny, J. Mikolajczak Konferencja Kiszonkarska w Szkocji (Pełny tekst)
31 Doktorat honoris causa dla Profesora Jasiorowskiego (Pełny tekst)
32 Spis treści „Przeglądu Hodowlanego” – rocznik 2002 ()